Partnerzy

Współpracujemy z liderami branży okiennej. Naszymi partnerami są wiodące firmy na naszym rynku.

 • WINKHAUS
  winkhausFirma Winkhaus Polska Beteiligungs sp. z o. o. sp.k. działa w Polsce od 1992 roku. Jest jedną z wiodących firm należących do Grupy Winkhaus, znanego w Europie niemieckiego producenta okuć budowlanych. Firma w Polsce zatrudnia około 800 pracowników. Firma produkuje: wytwarzanie nowoczesnych obwiedniowych okuć okiennych, produkcja zamków drzwiowych, wkładek patentowych i systemów klucza generalnego.  Ponadto Winkhaus oferuje wiele innych produktów potrzebnych przy produkcji okien i drzwi.
 • SCHUCO
  schucologo2Schuco to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1951. Jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych, energooszczędnych powłok budynków, synonim kompetencji w zakresie okien, drzwi, fasad oraz rozwiązań solarnych. W ofecie SCHUCO znajdą Państwo: okna, drzwi, systemy przesuwne, ogrody zimowe, a także rozwiązania z zakresu: ochrony przeciwsłonecznej, bezpieczeństwa, automatyki, wykończenie powierzchni.
 • GLASSSOLUTIONS
  glass-solutions-logoGLASSOLUTIONS to jeden ze 100 największych koncernów przemysłowych na świecie, światowego lidera we wszystkich dziedzinach swojej działalności. GLASSOLUTIONS Saint-Gobain jest wiodącym na rynku producentem szkła budowlanego.
 • OKNO-MON
  logoFirma OKNO-MON zajmuję się produkcją rolet wewnetrznych, antywłamaniowych oraz sprzedażą komponentów do rolet i moskitier. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną i hurtową naszych produktów na terenie całego kraju.

 

 • MASTER KALISZ
  masterFirma MASTER działa na rynku od 1997 roku. Siedziba firmy mieści się w Kaliszu. Firma jest producentem bardzo wysokiej jakości rolet zewnętrznych, żaluzji, plis, moskitier, markiz, bram garażowych i napędów do rolet oraz wielu innych.

Comments are closed.